Náš obchod používá soubory cookies, seznamte se s pravidly pro používání souborů cookies v našich Zásadách ochrany osobních údajů a souborů cookies

Ostatní produkty
Ostatní produkty
View Left Column

Počet produktů: 379

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktivní filtry

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
  • Nové
    Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
    7,00 złCena
    Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
    • Nové
      Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
      7,00 złCena
      Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)
      • Nové
        Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
        7,00 złCena
        Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm (0NC)
        • Nové
          Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
          7,00 złCena
          Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
          • Nové
            Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
            7,00 złCena
            Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
            • Nové
              Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/UPCTyp włókna: Jednomodowe
              7,00 złCena
              Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
              • Nové
                Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                7,00 złCena
                Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm (0NC)
                • Nové
                  Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania.Złącza: SC/APCTyp włókna: Jednomodowe
                  7,00 złCena
                  Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)
                  • Nové
                    Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                    6,00 złCena
                    Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)Qoltec Pigtail światłowodowy ST/UPC | Singlemode | OD0.9 | G657A2 | 1m (0NC)
                    • Nové
                      Pigtail optyczny jednomodowyZłącza: ST/UPCStandard: G657A2Średnica kabla: 0.9 mmDługość kabla: 1 m
                      6,00 złCena
                      Qoltec Klips do złączy SC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC (0NC)
                      • Nové
                        2,00 złCena
                        Qoltec Klips do złączy SC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC (0NC)
                        • Nové
                          2,00 złCena
                          Qoltec Klips do złączy SC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC (0NC)
                          • Nové
                            Element łączy dwa złącza SC simplex w jedno złącze SC Duplex.
                            2,00 złCena
                            Qoltec Klips do złączy SC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC (0NC)
                            • Nové
                              Element łączy dwa złącza SC simplex w jedno złącze SC Duplex.
                              2,00 złCena
                              Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)
                              • Nové
                                Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)
                                • Nové
                                  Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)
                                  • Nové
                                    Element łączy dwa złącza SC/PC simplex w jedno złącze SC/PC Duplex.
                                    2,00 złCena
                                    Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/PC (0NC)
                                    • Nové
                                      Element łączy dwa złącza SC/PC simplex w jedno złącze SC/PC Duplex.
                                      2,00 złCena
                                      Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                                      • Nové
                                        Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                                        • Nové
                                          Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                                          • Nové
                                            Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                                            2,00 złCena
                                            Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)Qoltec Klips do złączy SC/APC (0NC)
                                            • Nové
                                              Element łączy dwa złącza SC/APC simplex w jedno złącze SC/APC Duplex.
                                              2,00 złCena
                                              Qoltec Klips do złączy LC (0NC)Qoltec Klips do złączy LC (0NC)
                                              • Nové
                                                2,00 złCena
                                                Qoltec Klips do złączy LC (0NC)Qoltec Klips do złączy LC (0NC)
                                                • Nové
                                                  2,00 złCena
                                                  Qoltec Klips do złączy LC (0NC)Qoltec Klips do złączy LC (0NC)
                                                  • Nové
                                                    Element łączy dwa złącza LC simplex w jedno złącze LC Duplex.
                                                    2,00 złCena
                                                    Qoltec Klips do złączy LC (0NC)Qoltec Klips do złączy LC (0NC)
                                                    • Nové
                                                      Element łączy dwa złącza LC simplex w jedno złącze LC Duplex.
                                                      2,00 złCena
                                                      Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)
                                                      • Nové
                                                        Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                                                        493,00 złCena
                                                        Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt. (0NC)
                                                        • Nové
                                                          Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FCTyp włókna: Wielomodowy
                                                          493,00 złCena
                                                           Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                                          • Nové
                                                            Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                                            548,00 złCena
                                                             Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                                            • Nové
                                                              Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: FC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                                              548,00 złCena
                                                               Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                                              • Nové
                                                                Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                                                493,00 złCena
                                                                 Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC) Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt. (0NC)
                                                                • Nové
                                                                  Złącze światłowodowe przeznaczone do łączenia światłowodów.Złącza: LC/APCTyp włókna: Jednomodowy
                                                                  493,00 złCena